logo
konto fb rss email
INZERCIA
GOOGLE REKLAMA: Ak sa Vám zdá reklama nevhodná pre náš portál, pošlite nám, prosím, jej link.
INZERCIA

Meme+: Zbožný a zbožnejší

Publikované: 01.02.2016 o 16:11Autor: cestaplus.skhodiny Prečítate približne za 0.5 minúty
Meme - kombinácia obrazu a výroku, šírená internetom, často s humorným nádychom.
 
Ani cestaplus nie je ľahostajná voči tomuto ľahkému, hoci na náročné témy reagujúcemu žánru. Rozhodli sme sa preto vytvoriť novú rubriku meme+. Jej účelom je v skratke, a snáď úsmevne, komentovať z času na čas udalosti, ktorými žije naša spoločnosť.
 
Prvé meme+ je na svete. Veríme, že pobaví, a pritom nepohorší. 
 
S úsmevom a očakávaním spätnej väzby,
 
Váš meme+ tím
DISKUSIA (8)
PRIDAŤ NÁZOR
Pravidlá diskusie
+
4
|
-
1
01.02.2016 18:18
Martin
Pán Fico to má veľmi dobré premyslené. Naučil sa hovoriť každému to čo potrebuje a robiť všetko tak, aby bolo ako tak dobre. Len pre neho je škodou to, že polopravda nie je pravda a keď dávam, tak všetko pre hlasujúcich ľudí a nie sebe väčšinu a ľuďom odrobinky. Len aby SOM SA JA MAL DOBRE.
REAGOVAŤ
+
11
|
-
5
01.02.2016 20:29
Alžbeta
Toto je veta, ktorá vychádza z úst toľkých "kresťanov", že mi to ani nie je smiešne. Koľkí majú takýto postoj? Koľkí do kostola chodiaci ľudia sa necítia byť hriešny? No a túto novinku radím do kategórie - prečo za každú cenu potrebujeme byť "in" aj v niečom, čo nejakej osobe ubližuje? Áno, nech sa páči, píšme názor na vyjadrenia, otvárajme ľuďom oči, ale nezosmiešňujme, neodsudzujme.... buďme kresťanmi podľa srdca. Takéto príspevky zbytočne vyburcujú ľudí k :) myslím, nie najlepším reakciám. ako bude sa im to páčiť, ale nebude ich v srdci motivovať a poháňať dobro:) Úprimne, tešila som sa, že tu mám stránku, ktorú si môžem hoc kedy prečítať a bude ma niečim napĺňať. V takom prípade, ak chceme byť kresťanmi v plnom slova zmysle, tak sa opýtajme wwJd.... toto by spravil? Nevidím tu to, čo je charakteristické npr. pre lásku k nepriateľom, ktorej nás učí.
REAGOVAŤ
+
4
|
-
0
01.02.2016 21:12
Jano
všimli ste si tam aj Lacha? Lebo to sa mi zdá byť viac pointa, jak všetky sviatosti.
+
0
|
-
2
01.02.2016 22:07
Viviana
Absolutne do bodky suhlasim!!! Vcera som pisala podobny komentar pod clanok Marusky Kohutiarovej "Sklonuje sa slovo premier podla vzoru chlap?" (inak vsetky clanky Marusky absolutne "zeriem"). Cim ma maju taketo prispevky obohatit prosim??? Absolutne sa nestotoznujem s takymto postojom krestanskeho portalu a je jedno ci budu taketo "vtipne" Meme+ adresovane Ficovi, Sulikovi, Figelovi, Kisskovi alebo komukolvek inemu! Od krestanskeho ponimania sveta to ma fakt dost daleko!
+
0
|
-
0
01.02.2016 21:57
S.
nejak som to nepochopila...
REAGOVAŤ
+
5
|
-
0
02.02.2016 08:03
Janka
Nemyslím si, že týmto sa niekto odsudzuje. Skôr to vnímam ako poukázanie na realitu posledných dní, možno trošku iným spôsobom, ktorý nás núti sa zamyslieť... Áno, je pravda, že ide o neštandardný spôsob, ale viacmenej všetko v poslednej dobe začína byť neštandardné.
REAGOVAŤ
+
0
|
-
0
03.02.2016 08:00
Filip
Môj osobný názor - je to len kopírovanie nápadu, ktorý už pár rokov robí portál Cynická obluda. Nič nové pod slnkom. A stotožňujem sa s názormi nižšie uvedenými ... Cesta+ je fakt dobrý portál (podľa mňa, z tých katolíckych asi jeden z naj) a myslím si, že nejaké Meme+ mu môže len poškodiť. Asi to stojí za zváženie...
REAGOVAŤ
+
3
|
-
0
03.02.2016 09:11
Dada
áno práce cynická obluda spravila na slovenskú také "dobré" meno MEME. Podľa mňa na nich nie je nič zlé, dajú sa robiť slušne, tak ako aj napríklad toto je príklad. Keď cynická obluda nadáva (väčšinou na kresťanov) nečudujem sa, že to vo vás vyvoláva averziu voči MEME . Ale treba sa zamyslieť, či je to naozaj také zlé. Kamarát robil MEME ako pozvánku na chvály a išlo mu to výborne.
REAGOVAŤ