logo
konto fb rss email
INZERCIA
GOOGLE REKLAMA: Ak sa Vám zdá reklama nevhodná pre náš portál, pošlite nám, prosím, jej link.
INZERCIA
PRIHLÁSENIE :

Ešte nemáte účet?
Peter Broz
"Sledujem portál cesta+, ale nie vždy stihnem všetko zaregistrovať. Preto je dobré a vhodné, keď dostanem avízo na nové správy, články či ohlasy. Táto ponuka, ktorú cesta+ pripravila má moju podporu a budem sa ju snažiť využiť aj pre dobro iných, ktorým budem môcť tieto aktuality zdielať...."
don Marián Valábek
riaditeľ Centra pre rodinu Bratislavskej arcidiecézy
Peter Broz
"Je mnoho dobrých vecí, ktoré robia kresťania. Je potrebné ich v tom nenechať samých. Ak "darujete" 1,50 EUR mesačne, portál cesta+ môže rásť a existovať."
Peter Broz
vedúci spoločenstva Eliáš
Peter Broz
"Prečo by som mal platiť za portál cesta+? Po prvé, pretože je náš, je kvalitný a získava si svoje miesto pri šírení hodnôt evanjelia v dnešnej spoločnosti. Po druhé, pretože chceme preraziť myslenie, že veriaci musia dať všetko zadarmo; vieme, že čo nič nestojí, za nič nestojí. Vieme a môžeme mať aj kvalitné veci, ale nemôžeme si naivne myslieť, že sa spravia samy a zadarmo. Ak dnes podporíme drobnou sumou cestu+, zajtra sa nebudeme zdráhať držať chrbát veľkým projektom, ktoré reálne ovplyvnia spoločnosť."
otec Ondrej Chrvala
Rada pre mládež a univerzity KBS
Peter Broz
"V Lige pár páru sme už dávno zistili, že ak má dobré dielo rásť a rozvíjať sa, nestačí práca angažovaných a zapálených dobrovoľníkov. Preto radi podporíme "profesionálne fungovanie" cesty+ a tešíme sa na všetky bonusy cestovania 1. triedou."
Jozef a Simona Predáčovci
Liga pár páru