logo
konto fb rss email
INZERCIA
GOOGLE REKLAMA: Ak sa Vám zdá reklama nevhodná pre náš portál, pošlite nám, prosím, jej link.
INZERCIA

ČO ZÍSKATE, AK SI PREDPLATÍTE CESTU+?

  • Prístup do všetkých článkov a sekcií webu, aj zamknutých - určených len pre predplatiteľov.
  • Súhrn nových článkov a upozornenie naň podľa vášho nastavenia. Už vám nič neujde. Stačí ak si nastavíte správne obdobie, za ktoré vám budeme posielať zoznam nových článkov.
  • Upozornenie na novú Baterku - denné zamyslenie k Evanjeliu. Nemusíte na nič myslieť, čerstvé Evanjelium aj so zamyslením Vám príde na váš e-mail.
  • Výber hodnotných kresťanských článkov z nášho výberu PÍŠU INDE na váš e-mail. Takto sa dozviete, o čom novom píšu ostatní.
  • Možnosť vypnúť si, nenechať sa vyrušovať komerčnou reklamou.
  • Vyhľadávanie na portáli cesta+ podľa akéhokoľvek slova, ale i podľa autora.

PREČO EXISTUJE PREDPLATNÉ CESTA+?

Od decembra 2013 sa snažíme prinášať a písať vlastné články a vlastný obsah. Prečítať si ste si mohli už napríklad rozhovor s farárom Marošom Kuffom, s rodinkou s desiatimi deťmi na Orave alebo saleziánom a stopárom Robom Flamíkom. Ak sa na to pozrieme cez nádrž auta, ktorým sme cestovali, je to pri spomenutých článkoch približne 32+26+12 litrov nafty.

Naďalej Vám chceme prinášať nielen nové rozhovory, ale aj nové články, rubriky, zlepšovať kvalitu a náš obsah. K tomu potrebujeme Vás, váš záujem a vašu podporu. Preto Vám prinášame možnosť predplatiť si nás veľmi malou sumou a tak prispieť na chod redakcie a tvorbu nového obsahu.

VŠETKO NIEČO STOJÍ: Ak si dnes kúpite denník v novinovom stánku alebo týždenník v kostole, zaplatíte zaň. Sú to náklady, ktoré redakcia používa na honoráre, na cestovanie alebo aj gramatickú či jazykovú korektúru.

Inokedy to vyzerá, že pozeráte a sledujete niečo zdarma, no nie je to pravda. Niektoré kresťanské weby fungujú tak, že ich tvoria nadšení ľudia popri svojej práci a rodine, a tak stoja ich autorov voľný čas. Iné sú dotované z prostredia Cirkvi.

SPOLU UROBÍME VEĽA DOBRÉHO:
Sme presvedčení, že ak si budeme vážiť úsilie druhých a podporíme ho malou čiastkou mesačne, môžeme urobiť mnoho dobra. Bude rásť kvalita, pribúdať článkov a vylepšovať sa náš spoločný portál cesta+.

A navyše, ak by sme túto vašu dôveru sklamali, od vášho nahlásenia, vám začínajúcim ďalším mesiacom vraciame zvyšok predplatného naspäť.

redakcia cesty+


"Sledujem portál cesta+, ale nie vždy stihnem všetko zaregistrovať. Preto je dobré a vhodné, keď dostanem avízo na nové správy, články či ohlasy. Táto ponuka, ktorú cesta+ pripravila má moju podporu a budem sa ju snažiť využiť aj pre dobro iných, ktorým budem môcť tieto aktuality zdielať...."
don Marián Valábek
riaditeľ Centra pre rodinu Bratislavskej arcidiecézy

"Je mnoho dobrých vecí, ktoré robia kresťania. Je potrebné ich v tom nenechať samých. Ak "darujete" 2,50 EUR mesačne, portál cesta+ môže rásť a existovať."
Peter Broz
vedúci spoločenstva Eliáš

"Prečo by som mal platiť za portál cesta+? Po prvé, pretože je náš, je kvalitný a získava si svoje miesto pri šírení hodnôt evanjelia v dnešnej spoločnosti. Po druhé, pretože chceme preraziť myslenie, že veriaci musia dať všetko zadarmo; vieme, že čo nič nestojí, za nič nestojí. Vieme a môžeme mať aj kvalitné veci, ale nemôžeme si naivne myslieť, že sa spravia samy a zadarmo. Ak dnes podporíme drobnou sumou cestu+, zajtra sa nebudeme zdráhať držať chrbát veľkým projektom, ktoré reálne ovplyvnia spoločnosť."
otec Ondrej Chrvala
Rada pre mládež a univerzity KBS

"V Lige pár páru sme už dávno zistili, že ak má dobré dielo rásť a rozvíjať sa, nestačí práca angažovaných a zapálených dobrovoľníkov. Preto radi podporíme "profesionálne fungovanie" cesty+ a tešíme sa na všetky bonusy cestovania 1. triedou."
Jozef a Simona Predáčovci
Liga pár páru